Сертифікати для будівель державної власності
Сертифікати для будівель державної власності
Енергоаудит будівель державної власності, а також приміщень, де розташовані органи влади

Сертифікати для будівель державної власності

Одразу необхідно наголосити, що згідно «Закона про енергетичну ефективність» сертифікація є обов’язковою для:

  1. будівель державної власності з опалюваною площею понад 250 квадратних метрів, які часто відвідують громадяни і у всіх приміщеннях яких розташовані органи державної влади;
  2. будівель з опалюваною площею понад 250 квадратних метрів, у всіх приміщеннях яких розташовані органи місцевого самоврядування (у разі здійснення ними термомодернізації таких будівель);

Окрім того, енергоаудит має проводитись для всіх споруд, що ремонтуються на кошти, виділені державою. Таким чином, майже всі будівлі, де розташовані органи місцевої та державної влади рано чи пізно мають отримати сертифікати (при опалювальній площі понад 250 квадратних метрів — до червня-липня 2019, інші — при проведенні ремонтних робіт).

Хто і як проводить енергоаудит будівель державної власності?

Енергоаудит будівель державної власності проводиться згідно чинного законодавства аудиторами, що мають сертифікати встановленого зразка. Результати аудиту та сертифікат вносяться в єдиний реєстр, а безпосередньо відповідальні за проведення аудиту у той чи іншій будівлі отримують витяг з такого реєстру. Паперовий сертифікат на руки не видається. Реєстр сертифікатів є відкритим, тобто всі результати доступні як представникам органів влади, так і іншим аудиторам і зацікавленим особам.

Проведення енергоаудиту має включати ряд дій, що направлені на аналіз проектної документації, а також виявлення реальної енергоефективності будинку за допомогою спеціального обладнання. В тому  числу при проведенні енергоаудиту використовують тепловізійну зйомку, методи вимірювання внутрішніх показників та витрат енергоресурсів.

ЗАМОВИТИ ЕНЕРГОАУДИТ ТА ОТРИМАТИ ЕНЕРГОСЕРТИФІКАТ

Замовити

Консультація